Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Любов Драгомирецька. Коли робота – цілковите задоволення

Дата публікації: 30.11.-0001   Кількість переглядів: 37584

Любов Ярополківна Драгомирецька

З пані Любою Ярополківною Дрогомирецькою, власницею магазину вишивки і рукоділля «Любава», я познайомилася на весільній виставці. Вона, одягнена в розкішну вишиту сорочку, представляла вишивані вироби. Було помітно, що дуже багато молодих пар цікавилося вишиванками, і я збагнула дещо нове про тенденції української весільної моди...

 

Магазин "Любава"Пані Любо, чи є статистика останніх років щодо весільного вишитого одягу?
Упродовж останніх років вишитий одяг взагалі стає все більше популярний та модний. І тому багато хто повертається до стародавніх традицій, а саме – одруження у вишиванках.

Чи існує поняття «вишита весільна сорочка», і якщо так, то які її особливості?
Весільна сорочка є сімейною реліквією, вона переходить в спадок з покоління в покоління. Ось чому вона повинна бути відповідної якості.

У вашому салоні так затишно. Все поскладано: ниточка до ниточки. майстерно продумано. А як усе починалося?
Починалося все із захоплення вишивкою та рукоділлям. Моя мама здавна мріяла про такий магазин. Я ж почала професійно займатися вишивкою два роки тому. Коли побачила інтерес інших людей до моїх робіт, довелось взяти на допомогу кількох вишивальниць, оскільки задумів та ідей було багато, а часу на все не вистачало.

Скільки коштує весільне вишите вбрання?
Ціна одягу залежить від багатьох факторів: тканини, ниток, кількості вишивки та мережок. Тому вартість може коливатися від 500.00 гривень до кількох тисяч.

Чи можна взяти такий одяг напрокат?
Напрокат такі речі не можна брати ні в якому разі. Адже такий одяг ніколи не вийде з моди, тому ще й ваші внуки будуть з гордістю показувати ці вишиванки друзям.

Чим для вас є ваша робота?
Моя робота - цілковите задоволення. Велике різноманіття вишитих рушників – це наша гордість, саме українська особливість. Тому ми оберігаємо і розвиваємо це мистецтво.

Маріанна Федик

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст