Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Обручки як символ кохання

Дата публікації: 09.10.2011   Кількість переглядів: 106794


обручкиЧи знаєте ви, яке значення для молодят мають обручки? Сказати: важливе — це не сказати нічого. Обручка - не просто знак одруженої людини, це ритуал, який озивається до закоханих шепотом прадавніх часів.

Обручальні перстені символізують Любов і Пристрасть, Вірність і Відданість для двох людей – для Чоловіка і для Жінки.

Говорять і про глибокий зміст, закладений в обручки. Золота ниточка ідеалізації щодо шлюбних кілець простягається до нас з часів стародавнього світу. Згідно з одними історичними джерелами, звичай обмінюватися кільцями між чоловіком і дружиною виник в Стародавньому Єгипті, згідно з іншими– у Стародавній Греції.  Перстені котяться до нас з глибині століть, вони не мають ні початку, ні кінця, сяють чистотою і ніжністю. Ритуальний обряд обміну весільними обручками під час одруження був і є непорушним законом.

Але що було перед цим кроком? Скажу без перебільшення, що кожна молода дівчина в мріях бачить, як її суджений розкриває малесеньку коробочку і вручає їй довгоочікуваний перстінчик. От тепер - бути весіллю!

обручки

Так повелося, що купують обручки наречений або його сім'я. Кільця можуть бути виготовлені з будь-якого благородного металу, але більшу перевагу ми за традицією віддаємо золоту. В усі часи обручки мали круглу форму і гладку поверхню. Слід зауважити, що саме така, ідеально відшліфована поверхня обручок зручна для подальшої прикраси цих виробів дорогоцінними або напівдорогоцінними камінчиками, гравірованими текстами і всіляким орнаментальним різьбленням.

Християнську обітницю вірності закріпляють обміном обручками. У IV столітті християнство вже використовувало його як обов'язковий атрибут наречених. До того ж коло як символ нескінченності і вічності має велике значення у християнському вченні. Матеріалізоване втілення символу вічності кола – кільце набуло у християнських ритуалах важливого смислового навантаження. Продовжуючи розмову про традиції, які збереглися з даніх часів, згадаймо і про ті, яких наші предки мудро та послідовно дотримувались, зокрема щодо предметів, які супроводжували людину протягом усього життя. Обручка нагадує усім, що серце її власника вже зайняте, це символ відданості на все життя. Тому ритуал обміну обручками проходить в той же час, що і складання обітниць в церкві.

обручки

Здавна вважалося великою честю отримати обручки в дар від бабусі чи дідуся, життя яких було прикладом для багатьох. У такому дарунку закладена непроминальна суть щасливого подружжя. Ці маленькі кільця стають потужними обручами, які скріплюють і дають наснагу величному дереву Роду.

Сподіваємось, що і нові, щойно куплені обручки стануть початком нових родин та славних родоводів. Адже сучасна обручка з діамантами має не тільки особливий шарм. Хтось прислухається до традицій, хтось – до моди. Головне – обирайте обручки серцем. Не забувайте, що кільце буде прикрашати вашу руку щодня. Вибираючи кілечко, крім естетичної сторони, враховуйте, наскільки комфортно з таким кільцем в повсякденному житті.

І нехай подружня любов, як і дорогоцінний метал обручки, стає все ціннішою з часом! І хай, як голос Долі, єдиний раз у житті для вас прозвучать слова: “Прийміть ці шлюбні обручки як символ вашої сімейної єдності і вірності віднині і на все життя!”

обручки

директор мережі ювелірних салонів "Камея" Роман Резник

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст