Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Гуцульське кохання

Дата публікації: 24.10.2012   Кількість переглядів: 112439

Володимир і Вікторія Білак

Коли згадуєш Верховину, в пам`яті виринають незабутні гуцульські образи з пісень В. Івасюка та інших композиторів. Там люди пристрасні, як гірська річка і щедрі, як зелена полонина – вони завжди охоче зустрічають гостей на своїй гуцульській землі. На весілля молодої пари Володимира і Вікторії Білаків прийшли близько 450 гостей, і забава тривала два дні: «Нічого дивного в цьому немає, – каже мені Вікторія, – Весілля моїх батьків тривало три дні».

Володимир БілакІсторія кохання

Історія кохання Володимира і Вікторії – це справжнісінький службовий роман. Дівчина, за фахом юрист, працювала в Будинку правосуддя. Одного дня до колективу приєднався ще один працівник - Володимир. Познайомилися, стали колегами, а згодом і друзями. Чотири роки молоді люди працювали в одному кабінеті пліч-о-пліч. Вікторія весь цей час помічала особливу увагу з боку хлопця, але стосунки з колегою були для неї табу. Але хіба можуть бути перешкоди для гарячого, закоханого серця? Володимир оточив Вікторію такою увагою, що дівчина добровільно здалася у полон. Вони довгий час пізнавали одне одного. А потім, на самий Новий рік, хлопець, ставши на одне коліно, в колі друзів і при свічках запропонував руку і серце.

Вікторія БілакГуцульське весілля

За традицією, у свій перший весільний день молодята одягнули українські костюми. Вони цим самим вшанували звичаї свого народу і свою Батьківщину. Але, погодьтеся, хіба це лише данина традиції? Яке оригінальне вбрання нареченої Вікторії, як барвисто розцвіли квіти на її сорочці! Скільки тут естетики!

Наступного дня закохані одягнули класичне весілля вбрання. І знову ж біла сукня палкої і пристрасної Вікторії розцвітала яскравими кольорами на фоні зеленої природи. У цьому образі все було продумане до дрібниць: і букет, і квіти у зачісці, і сережки.

Стосунки

Вони все роблять разом. У них спільне хобі – кожного тижня їхати в гори на відпочинок. Там вони черпають багато енергії  для спільної праці і життя. То ж нехай їхнє кохання буде таким високим, як верховинські гори і чистим, як гірська ріка!

Гуцульське весілля

Евеліна Ковальчук

Коментарі
Myrislav

Мені дуже сподобалась історія цих прекрас двох закоханих людей жалко не зміг побувати на весіллі ну вчерівно я дуже радий за вас щастя вам і великого великого кохання до глибокої старості!!

25.10.2012

Myroslav

Мені дуже сподобалась історія цих прекрас двох закоханих людей жалко не зміг побувати на весіллі ну вчерівно я дуже радий за вас щастя вам і великого великого кохання до глибокої старості!!

25.10.2012

Ім'я  
E-Mail
Текст