Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

СЕРЕЖКИ Основний тренд весільної моди

Дата публікації: 20.05.2013   Кількість переглядів: 122083

сережкиСтворення весільного образу – це істинне задоволення, яке, однак, забирає масу сил у нареченої. Треба знайти "свою" сукню і підібрати до неї всі необхідні аксесуари. Основний тренд цього року – ефектні сережки: незмінний атрибут і улюблена прикраса представниць прекрасної половини людства.

сережкиБІЖУТЕРІЯ ЧИ КОШТОВНІСТЬ?

Часто саме це питання ставить наречену у безвихідне становище. Що ж вибрати – благородне золото, срібло, платину чи біжутерію? Здавалося б, відповідь напрошується сама собою: залежно від можливостей вашого гаманця. Сьогодні біжутерія успішно трансформувалася з банальної  в шедевр художньої думки. Тож вирішувати вам.

Якщо ви вибрали біжутерію, обов'язково перевірте якість виробу (застібки, місця з'єднань, кріплення каменів тощо), щоб неприємна несподіванка не зіпсувала святковий настрій.

ОСНОВНІ ПОРАДИ

Вибираючи прикраси, сережки для весілля, обов'язково враховуйте той факт, що в них доведеться провести увесь довгий день. Це означає, що ідеально підійдуть тільки ті вироби, які не викликають дискомфорту.

Сережки повинні мати зручну застібку, яка не розстібнеться у невідповідний момент і не перетисне мочку вуха.

Якщо ви віддали перевагу сімейній реліквії, не забудьте перевірити стан прикрас і обов'язково почистьте їх.

ЯКІ СЕРЕЖКИ ВИБРАТИ НА ВЕСІЛЛЯ?

Якщо ви одягаєте прикраси не в комплекті, обов'язково підбирайте сережки з урахуванням декору і стилю інших виробів. Зверніть увагу на один важливий нюанс – помітні сережки краще виглядають разом з витонченим ланцюжком, а не з кольє. Ну, а якщо в комплекті використовуються перли, то все має бути однакової форми. Дуже модні сьогодні браслети, які ідеально виглядають у комплекті з сережками.

ВІК НАРЕЧЕНОЇ

Юним дівчатам стилісти рекомендують одягати "квіткові" сережки, що виблискують кристалами і стразами, а зрілим жінкам підходять коштовні і напівкоштовні камені. Сережки в східному стилі також більше гармоніюють з молодим віком. Ну, а перли ідеально підходять і тій, і іншій віковій категорії (прекрасно виглядають перлини грушовидної форми на тонких золотих ланцюжках-ниточках).

ФОРМА ВИРОБУ

Сережки не повинні повторювати тип обличчя (довгі "ниточки" до витягнутого обличчя не годяться, зате прикраси круглої форми виглядають непогано). Вироби квадратної форми прекрасно пасуюють кругловидим нареченим, а ось від кілець їм доведеться відмовитися. А щасливим власницям ідеального овалу обличчя можна навіть не замислюватися над вибором правильної форми сережок.

сережкиЗРІСТ

Дівчатам невисокого зросту доведеться відмовитися від довгих висячих сережок, зате їм ідеально підійдуть невеликі витончені "крапельки". Високим нареченим рекомендуємо звернути увагу на подовжені сережки і колечка (якщо овал обличчя це дозволяє).

СУКНЯ

Якщо ви вибрали сережки з яскравими каменями, постарайтеся гармонізувати образ, внесіть зміни в декор сукні (це може бути мереживо потрібного відтінку, штучна квітка тощо). Ще одна важлива рекомендація – сережки нестандартної, витіюватої форми можна одягати лише з декольтованими сукнями, інакше ефект буде втрачений.

Правильно підібрані сережки допоможуть нареченій створити неповторний образ, що поєднує в собі ніжність і красу. Тож успіху!

Евеліна Ковальчук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст