Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

У пошуках шедевру

Дата публікації: 28.03.2012   Кількість переглядів: 95611

весільна зачіскаКожна весільна зачіска - це свого роду шедевр. Якщо сукні та аксесуари можуть повторюватися, то зачіска завжди індивідуальна. Навіть якщо вона створюється за якимось зразком,  в кожної нареченої вона буде неповторна.

Весільною зачіскою намагаються підкреслити тендітність і ніжність, створити романтичний образ, тому часто наречену порівнюють з казковою принцесою.

Свій весільний образ кожна дівчина продумує завчасно, адже все має бути гармонійним: сукні, аксесуари, зачіска, макіяж. Ці складові образу підбирають в одному стилі, найкращий варіант – відповідність постійному стилю нареченої.

зачіска

Найбільший вибір варіантів весільної зачіски доступний власницям довгого волосся. Класичний варіант для них – високо підняте волосся, завдяки чому образ нареченої виходить збалансованим і завершеним. Але і з коротким волоссям можна створити справжнє диво, тим більше, що для тонкого волосся короткі стрижки найбільш прийнятні. Коротке волосся дуже добре прикрашають стрази, намистини і квіти, діадеми.

Якщо важко з вибором

весільна зачіска

Що можна порадити тим, кому важко з вибором. Перш за все, проглянути якомога більше фотографій з можливими варіантами. Можна «приміряти» на себе,  варіанти, що сподобалися, у спеціальних програмах або в тому ж фотошопі. Додатково можна піти на консультацію до стиліста або перукаря. Але нехай основою будуть, все-таки, ваші бажання. А фахівці просто внесуть коригування або доповнення відповідно з вашим нарядом, типом обличчя, формою голови і структурою волосся. Не забудьте, що ще одним важливим моментом при виборі весільної зачіски є головний убір нареченої. 

Любов Розкошинська

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст