Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

ВІЗАЖ НАРЕЧЕНОЇ. Лілія Шершун рекомендує...

Дата публікації: 13.04.2012   Кількість переглядів: 128486Лілія Шершун, візажист

Весна – пора весіль, і я сьогодні розповім, як правильно підготуватися до того, щоб візажист, який створює весільний макіяж нареченої, не мав проблем з вашим обличчям, перекриваючи плями, прищі, і не зітхав над станом шкіри. Я не буду давати порад, які зустрічаються на кожному кроці в Інтернеті, – я прихильниця конкретики. Сподіваюся, що мої рекомендації вам допоможуть. Більш предметні розмови щодо стану шкіри варто вести зі своїм косметологом, а ми поговоримо про кроки, необхідні безпосередньо перед весільним макіяжем.
 

Ось декілька порад:

1. Відвідайте косметолога, але чистку робіть не пізніше, ніж за тиждень, інакше ризикуєте бути в не найкращому вигляді (шкірі потрібен час на відновлення).

2. Обов'язково зволожуємо шкіру кожний день – шкіра, яка отримує достатньо вологи, виглядає свіжою та доглянутою.

макіяж3. За день-два до весілля обов'язково почистіть шкіру скрабом, щоб пори були чисті.

4. Увечері напередодні весілля нанесіть на вологе обличчя відлущуючий гель-скатку. Він прибере всю омертвілу шкіру, і вона стане гладенькою.

5. Брови потрібно підготувати заздалегідь, а не надавати їх форми в день весілля. По-перше, не до цього, по-друге, набряклості не уникнути, особливо якщо у вас світла шкіра. Знову ж таки, на фото це виглядатиме погано.

6. Ну і, звичайно, потрібно гарно виспатися перед весільним макіяжем, яким би складним для вас пунктом це не здавалося. Просто йдіть, лягайте і спіть. І нехай весь світ зачекає!!!


Лілія Шершун, професійний візажист

Коментарі
Оксана

Добрый вечер! Лиля, а за сколько к вам нужно обращаться на запись? у нас торжество 27 сентября. интересует цена. есть ли возможность "антивозрастного " макияжа?

19.09.2013

Ім'я  
E-Mail
Текст