Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Літній макіяж-2012

Дата публікації: 03.07.2012   Кількість переглядів: 80718

літній макіяжНа зміну природним тонам 2011 року цього літа приходить яскравий стиль. Техніка виконання літнього макіяжу дуже різноманітна - це і арабські очі, і морська тематика, прикраси стразами, довгі накладні вії, несподівані кольорові гами - все це літній макіяж 2012 року.

Щоб отримати ефект виразних очей без чітких контурів, використаємо димчастий макіяж. Очищаємо шкіру обличчя, наносимо тон (в попередніх номерах ми детально зупинялись на тому, як це робити) і беремося до очей і брів. Цього літа в моду входять широкі рівні брови, максимально наближені до природних. Можна використати також підводку, безколірну туш або спеціальні тіні. На брови паралельно росту волосся наносимо тіні бажаного кольору, не боячись вийти за контур. Очі фарбуємо у тих самих тонах, близько до лінії вій верхніх повік наносимо тіні, розтушовуємо. Підводка обов'язкова тільки вздовж верхньої лініі вій, все інше - справа вашого смаку. Підводку також можна трохи розтушувати. Губи малюємо помадою, що підходить по кольору до тіней, або блиском без кольору.

Особливого магічного погляду можна досягнути за допомогою арабського макіяжу, який не менш популярний цього року. Але техніка такого макіяжу непроста. Докладіть зусиль, щоб створити рівний тон обличчя. Для цього особливу увагу приділіть ділянці навколо губ, очей та носа.

ОЧІ. Для очей нам потрібні підводка або м'який олівець чорного кольору і тіні двох-трьох кольорів. Нанесіть тіні широким пензлем на всю поверхню верхньої повіки до брів з плавним переходом тонів від темного до світлого. Чіткі лініі підводки - основа арабського макіяжу. Ліни треба наносити так, щоб очі набули мигдалевидної форми. «Стрілки» можна робити як верхні, так і нижні. Головне, щоб вони були плавні, ніби летіли... Туш для вій наносимо в декілька шарів для досягнення ефекту густих східних вій (у нашому магазині є безліч видів туші для такого виду макіяжу)

ПОМАДА. Не використовуйте темний тон, бо в цьому макіяжі він буде виглядати вульгарно. Обирайте м'які, наближені до природних тони - карамель /троянда/, світло-коричневий.

МОРСЬКИЙ СТИЛЬ МАКІЯЖУ. Він перейшов з 2011-го в літо-2012. Палітра блакитних, бірюзових та білих відтінків зробить ваш погляд яскравим. Перед нанесенням тіней шкіру повік злегка припудріть світлим тоном або нанесіть водостійкі тіні. Це допоможе вам досягнути яскравішого відтінку. Беремо тіні декількох відтінків, на верхню повіку від кутика ока наносимо світлі тіні, вони повинні перейти в яскраво-голубий або бірюзовий. Розтушуємо межі тіней, утворюючи ефект плавного переходу. Нижню повіку можна виділити більш темним кольором або тінями тих же відтінків, тільки у зворотній послідовності. Малюємо довгі, неприродно густі віі і сміливо фарбуємо іх тушшю в декілька шарів.

ТЕПЕР ГУБИ. В цьому макіяжі важливо не забути, що голубий і бірюзовий поєднуються далеко не зі всіма відтінками. Тому найкраще використати природні матові тони або блиск без кольору. Так ви досягнете ефекту красивих губ і не зіпсуєте образ..

Цього літа ви можете відвідати майстер-класи з техніки макіяжу в магазині-студіі Редду Заде Рагіз у зручний для вас час. Наші консультанти завжди з радістю нададуть безкоштовну інформацію щодо використання засобів декоративноі косметики.

Не бійтесь змінюватись цього літа, щоб залишатись собою!

Бренд-менеджер Peggy Sage Івано-Франківськ Тіна Гончарук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст