Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація

Статті

6 правил успішних стосунків

6 правил успішних стосунків

Багато що з того, що ми робимо в житті, ми робимо для того, щоб отримати любов або ж компенсувати її відсутність. Кожен має потребу у тому, щоб бути сприйнятим у цьому світі хоча б однією людиною. Любов як гроші: поки ви маєте достатній запас, ви не приділяєте цьому надмірної уваги. Як тільки запас вичерпується, ви вже не можете думати ні про що інше.

Автор: За книгою Браяна Трейсі «Досягнення максимума» | Дата публікації: 27.01.2011 | Кількість переглядів: 94861

СИНДРОМ СВЕКРУХИ: друг чи непомітна небезпека?

СИНДРОМ СВЕКРУХИ: друг чи непомітна небезпека?

Колись я задумалась над розв`язанням такого ребусу: майже кожна невістка обіцяє собі, що вона буде набагато кращою свекрухою, ніж мати її чоловіка, вона не робитиме такі помилки. Проте з цих невісток і виростають потім свекрухи. Вони не роблять такі самі помилки. Вони помиляються якось інакше. Отже, свекруха - невід`ємне, оригінальне явище новоутвореної сім`ї, її позбутися не можна, а значить, варто будувати стосунки для блага обох.

Автор: Одружена | Дата публікації: 10.10.2010 | Кількість переглядів: 23505

Покликання доповнювати одне одного...

Покликання доповнювати одне одного...

Якщо двох людей, які стоять перед вівтарем, запитати: «Чого ви чекаєте від сімейного життя?», то, скоріш за все, вони скажуть: «Щастя!». Але сімейне щастя – це результат праці обох людей.
Кажуть, з роками сімейні люди все більше стають схожі одне на одного. Не думаю, що люди розчиняються одне в одному. Скоріше – вчаться сприймати партнера, його індивідуальність, а може, і впокоритися перед екзотикою певних його рис.

Автор: Неля Романовська | Дата публікації: 06.07.2010 | Кількість переглядів: 92871

Усі ми родом з дитинства!

Усі ми родом з дитинства!

Виконуючи дитячі мрії, дорослі повинні час від часу поринати у дитинство, згадувати рожеві замки і фантастичні сади із суничними деревами. Прагнути потримати в руках цілу хмару повітряних кульок і шалено радіти від того, що в кишені - цукерка. Зробити сальто, стати догори ногами і глянути на все іншими очима. Так радіють діти. Безпосередні і наївні, добрі і оптимістичні, - наші діточки, заради яких хочеться перевернути світ.

Автор: Неля Романовська | Дата публікації: 03.07.2010 | Кількість переглядів: 94016

Бути жінкою

Бути жінкою

Кожен чоловік шукає свою жінку. Коли вона з'являється, серце чоловіка не помиляється, тому що перед ним - його жінка.
Вона здатна прощати маленькі слабкості і великі помилки. І бачить серцем глибину людини. Те, що приховане від загалу. Вона бачить чоловіка, як мати бачить свою дитину, зв'язану з нею невидимою струною.

Автор: наш кор. | Дата публікації: 03.07.2010 | Кількість переглядів: 80469

Такий солодкий поцілунок

Такий солодкий поцілунок

Цілуючись, люди керовані не тільки емоціями, а й біологічною природою. Під час поцілунку виділяється певна хімічна речовина, якою обмінюються організми людей. І мова йде не тільки про закоханих, а й про материнський, дитячий поцілунки. Тварини також обмінюються цією речовиною: слони – хоботами, пташки – дзьобиками. Навіть рибки цілуються.

Автор: Аліна Семчук | Дата публікації: 26.03.2010 | Кількість переглядів: 23466

З ким поведешся, або Кого називають коханими

З ким поведешся, або Кого називають коханими

Я – звичайна, добре, нехай буде – пересічна жінка, в житті якої все рухалось за законами класики: закохалася - вийшла заміж - народила дітей. Так, як моя мама, бабця і ще кілька поколінь моїх предків. Моя голова – це велика бібліотека стереотипів, які я читала один за одним, в тому числі, і про подружнє життя.

Автор: Одружена | Дата публікації: 01.09.2009 | Кількість переглядів: 23877

Принц чи заєць, або Як стати принцесою

Принц чи заєць, або Як стати принцесою

Як тільки дівчинка усвідомлює себе дівчинкою, то одразу ж починає мріяти про власну донечку - бо чим інакше пояснити поширену на всій нашій планеті улюблену гру дівчаток _ "доньки-матері". І це цілком зрозуміло - прагнення до материнства закладене в жіночій природі.
Наша дівчинка росте і вже розуміє, що хоче бути не тільки мамою, а й коханою, інакше "доньки-матері" втрачають сенс. І це прагнення теж цілком зрозуміле і природне.

Автор: Людмила Бендус | Дата публікації: 01.07.2009 | Кількість переглядів: 17682

Про що мріє ЄВА?

Про що мріє ЄВА?

Чоловіки, збираючись разом, говорять про політику, риболовлю, футбол. Жінки - про косметику, телесеріали, але неодмінно розмова схиляється до теми про чоловіків. Адама цікавить весь світ, а світ Єви – Адам. Єва ревнує Адама до його світу, бо хоче, щоб він думав тільки про неї. А проблема в тому, що чоловік не завжди знає, чого хоче жінка. А жінка не завжди може сформулювати свої вимоги прямо, без емоцій, сліз і звинувачень. Отже, ми спробуємо допомогти Адамові.

Автор: Олеся Шелест | Дата публікації: 01.07.2009 | Кількість переглядів: 94050

Причини для одруження

Причини для одруження

Будь-які наші дії мають причини. Причина для одруження – одна (принаймні так повинно бути): глибоке і велике кохання до особи протилежної статі. Ми не мислимо своє життя без об`єкта кохання, хочемо бути завжди поруч, а ще керуємося інстинктом ... Це все романтично звучить і дуже розчулює. Але можна знайти і більш практичні, банальні причини, про які знають усі заміжні й одружені.

Автор: Одружена | Дата публікації: 01.05.2009 | Кількість переглядів: 18676

[ 1 ][ 2 ][ 3 ]