Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Сильна стать вимагає...

Дата публікації: 16.10.2012   Кількість переглядів: 23409

точка зору чоловіка

Точка зору чоловіка

Цікавими виявилися результати дослідження науковців із Rutgers University, Нью-Джерсі (США): виявляється, сучасні чоловіки мріють про родину більше за жінок.

Існує певна статистика критеріїв-вимог чоловіка до жінки. 

Жінка, по-перше, дійсно повинна вміти куховарити. Жодні хитрощі у вигляді романтичних походів до уав'ярні чи ресторану не допоможуть – романтика в «асортименті» повинна бути на домашньому столі. Не вміє жінка куховарити? Нехай вчиться!

Вона повинна бути берегинею домашнього затишку. Не «бігати» по нескінченних семінарах, тренінгах, а більше бути вдома – пильнувати за господарством. Доглядати дім.

Найважливіший обов'язок жінки – турбота про дітей. Діти повинні бути доглянутими, ситими і здоровими. І зробити це зобов'язана жінка. Нехай відразу (ще до заміжжя) знає про це і готується до материнства.

Жінка повинна бути привабливою. Не виглядати, а бути. Як мінімум, перед приходом чоловіка.

 

Щодо зовнішності…

Опитування чоловіків спростували красу і привабливість довгих жіночих ніг – довгі ноги в очах чоловіків виглядають неестетично. Це просто глянець і гламур, вважають чоловіки. На таких жінок добре дивитися на обкладинках журналів. Довгі ноги чоловіки вважають неприродними!

Мало того, чоловіки люблять жінок невисокого зросту – вони так само відповідають бажанню чоловіка бачити в жінці природність. Невисокі, мініатюрні жінки добріші, більш жіночні і темпераментні.

Найголовніше: чоловік не любить різноманітності, як прийнято було вважати. Він бажає, щоб жінка не робила різких змін у зовнішності. Чоловік хотів би бачити свою обраницю такою, якою вона була під час їх першої зустрічі, коли він у неї закохався!

Ніякого суб`єктивізму. Тільки статистика!

Микола Винник

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст