Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

РІЗНИЦЯ МІЖ ЛЮБОВ’Ю ТА ЗАКОХАНІСТЮ,
або як не зруйнувати собі життя необачним рішенням

Дата публікації: 02.02.2016   Кількість переглядів: 28081

Любові з першого погляду в реальному житті не буває.

Можна відчувати сильний потяг до людини, яку тільки що зустріли, але, незважаючи на свою силу, цей потяг поверхневий. Це закоханість. Для того, щоб людину по-справжньому полюбити, вам належить пройти шлях.

Любов дарує бажання творити, закоханість – руйнівна.

Любов благотворно позначиться на вашій особі, вона розкриє все найкраще у вас. Любов наповнить вас новою енергією, намітить цілі і збудить інтерес до життя. Любов відродить відчуття власної гідності, відчуття впевненості в собі. Вона рухатиме вас до успіху. Ви старанно вчитиметеся, планомірно житимете і не будете розмінюватися на дурниці. Закоханість, на відміну від любові, руйнівна. Вона несе безлад. Коли ви закохані, то знижуються ваша успішність і працездатність, ваші таланти не можуть виявлятися

Для любові важлива сумісність, закоханість нехтує нею.

Якщо ви любите, то вас ваблять не тільки зовнішність і поведінка коханої людини, але і її характер, ідеї, життєва позиція. Чи вірить вона в Бога, чи збігаються ваші погляди на освіту, сім’ю, фінанси тощо..

«Для того, щоб людину по-справжньому полюбити, вам належить пройти шлях»

Любов враховує недоліки, закоханість не помічає їх.

Любов бачить недосконалість коханої людини, але не акцентує на цьому, а робить наголос на якостях, які гідні пошани і захоплення. Закоханість взагалі не дозволяє розгледіти в людині що-небудь негативне. Ви захищаєте її від будь-якої критики.

Любові не страшна розлука, для закоханості це розрив.

У розлуці любов може навіть зміцніти. Коли кохана людина далеко від вас, то ви краще розумієте, як багато вона значить для вас. Закоханість повмирає, варто тільки людині зникнути з виду. Оскільки закоханість живе за рахунок фізичного ваблення, вона не витримує перевірки часом.

Любов обережна у фізичних контактах, а закоханість використовує їх.

Спочатку люди поважають і цінують один одного, а вже потім близькість виражає їх почуття у шлюбі. Вони, навпаки, оберігають один одного.

Любов безкорислива, закоханість – егоїстична.

Природно, що коли до вас так само ставляться, то і любити легко. Але існує один тест для справжньої любові: змогли б ви любити людину, якщо вона не помічає ваших потреб або забуває зробити те, про що ви її просили?

ЛЮБОВ – це коли одружені служать один одному.

Не важливо, чоловік чи дружина це робить. Це робить любов. Закоханість егоїстична. Закоханий думає тільки про те, щоб отримати від іншого, щоб його любили і леліяли.

Любов враховує реальність, закоханість ігнорує її.

При справжній любові ви дивитеся на проблеми відкрито і не намагаєтеся применшити їх значення. Люди, які по-справжньому люблять один одного, не ховаються від проблем, а намагаються їх вирішити. Раби закоханості не звертають ніякої уваги на обставини. Невеликі проблеми руйнують їхні стосунки.

Ми живемо в нелегкий час, коли молодим людям пропонується «практичний» спосіб створення сім’ї: поживіть разом, пізнайте один одного. І так до тих пір, аж поки не знайдете того, кого потрібно. Однак не потрібно йти на поводі тимчасових пристрастей.

Богдан Галюк, журналіст та письменник

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст