Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Двiстi ударiв серця на хвилину

Дата публікації: 09.02.2016   Кількість переглядів: 27138

Ти десь є… Зовсім не схожа на сотні дівчат, які щодня проходять повз серце. Знаєш, чим ти особлива для мене? Ти окреслена небом в моїй долі.
Я блефую, проголошуючи перед усіма, що ми самі вибираємо половинку. Насправді моє чоловіче его таки гріють амбіція і сподівання, що є на світі хтось, витесаний з мого ребра. В тиші ночі сам перед собою визнаю, що вірю у зустріч з тобою.
Я маю безліч варіантів. Та мені не потрібні варіанти. Мені потрібна Ти. Я хочу, щоб ти стала для мене повітрям, вогнем і водою, землею, на якій виросте моє дерево, і небом для злетів. Тобто після завчасних невдалих спроб тебе знайти я все ще хочу любити… і так само стати для тебе повітрям, водою і небом. Отже, я вірю в чудо.
Це буде настільки сильно, що зітре з пам`яті уривки, в яких я зарікався ніколи більше не впускати когось у свою душу. Ця любов, наче ластик, просто витре нотки цинізму і зневіри. Я не шукаю гейшу, яка буде жити лише для мене, чи Шахеризаду, яка приготувала 1001 казку. Не прислугу, царицю чи сестру-друга. Я взагалі більше не шукаю… А просто чекаю. Моє серце відкрите і розгорнуте туди, звідки надійдеш ти. Ти не найкраща, не найрозумніша, не най-най… Ти єдина. Уява малює тебе прекрасною. Якою? Знаєш, любов не має форми. Я не здогадуюсь про колір твоїх очей… Але я знаю, що коли я тебе дочекаюся і ми зустрінемося, буде двісті ударів серця на хвилину… І тоді я зрозумію, що це ти.

Неля Романовська

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст