Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Роман Петришак: "ФОТОГРАФУВАТИ КОХАННЯ – велика відповідальність"

Дата публікації: 08.07.2011   Кількість переглядів: 33161

Скільки років "КРЕК дизайн" на ринку відео- та фотопослуг?

Ми працюємо у цій сфері вже більше шести років. За цей час дуже багато весільних пар стали нашими клієнтами.

petryshak Як виникла ідея займатись цією справою? Чи маєте спеціальну освіту?

У 2003-2004 рр. я працював на одній на той час відомій відеостудії і там здобув свій перший досвід і основні знання, а далі - праця над собою. Що стосується фотографії, то спеціальної освіти не маю, тому що в Івано-Франківську немає доброї фотошколи, де б готували справжніх професійних фотографів. До всього прийшов сам, і з власного досвіду набув знання. Та й взагалі, думаю, що більшість фотографів чи відеооператорів у нашому місті - це самоучки.

У чому особливість і відмінність вашої студії від інших?

З самого початку ми надавали перевагу цікавій сюжетній зйомці. Добитись максимуму емоцій від молодят. Коли приходиш на весілля і бачиш закохану пару, відповідно, є бажання працювати. Фотографувати кохання - велика відповідальність.

Що таке вдала фотографія?

Вдала фотографія - це спонтанна фотографія зроблена з цікавого ракурсу. Найцікавіші фотографії виходять тоді, коли молодята не знають, що їх фотографують. Дуже важлива також обробка фото, щоб не «зіпсувати» його у фотошопі (правильний ретуш обличчя, щоб обличчя не втратило об'єму,  контурів, щоб молодята не були схожими на воскові фігури).

petryshak2 Що робити для того, щоб відео весілля було цікавим?

Ми любимо робити динамічне та драйвове відео, не забуваючи при цьому і про романтичні сюжети. Вдалим виходить відео при хорошій співпраці фотографа і відеооператора. Вони доповнюють один одного ідеями та різноманітними цікавими сценами. Коли молодята позують для фото, оператор старається захопити найцікавіші та емоційні моменти. Молодята в той момент не звертають увагу на відео, тому кадри виходять більш природні та не награні.

Чим для вас є відео-фотостудія?

Це не просто мій бізнес, це улюблена справа, від якої отримую задоволення! Щоб втриматись на ринку відео- та фотопослуг (який на сьогодні просто переповнений), а ще й бути бажаним, доводиться вкладати чималі кошти у сучасну техніку! А ще завжди тримати руку «на пульсі», постійно розвиватися та розширювати спектр послуг.

Відео- та фотозйомка весіль - це основна ваша спеціалізація?

До недавнього часу була основна. З березня цього року ми розміщені за новою адресою, і вже є невеличкий фотосалон. Тому є можливість фотозйомки у студії. Нещодавно брали участь у багатьох заходах, які проводились в Івано-Франківську, як спонсори чи партнери ("Містер Івано-Франківськ-2011", відбір до чвертьфіналу "дитячого Євробачення", "Міс Медичний Унівеситет-2011", фестиваль «Весільні візерунки», фестиваль «Орхідея-2011», захід «Весілля від А до Я»). Відеоролики з цих заходів можна побачити в Інтернеті. Наші послуги - це не тільки весілля, а й інші урочистості, рекламні відеоролики та рекламне фото, документальна відеозйомка, монтаж відео та перезапис касет на DVD, випускні альбоми та художнє виїзне фото.

 

 

Ярослава Романишин

Коментарі
оля

Доброго дня мене цікавить фото сесія на перше причастя ,у яку ціну ,година і якщо не одну дитину то ціна яка дякую чекатиму відповідь

18.04.2014

Ім'я  
E-Mail
Текст