Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Весільний шопінг в оточенні делегації

Дата публікації: 22.01.2014   Кількість переглядів: 88512

весільний шопінгДеякі поради

Ви з нетерпінням чекали на той день, коли відвідаєте всі весільні салони міста, приміряєте розкішні сукні і виберете одну-єдину, яку доля призначила саме для вас. Ваша багата уява малювала один розкішний образ, потім – інший. Ви навіть трішечки розгубилися: обрати прямий силует, сукню в стилі ампір чи з фатиновою пишною спідницею? «Нічого, – подумали ви. – Візьму порадників, адже збоку видніше». І тут почалося…

Добре, коли поглядів «збоку» небагато. Або коли ваші естетичні смаки збігаються з уявленнями ваших порадників. Та часом трапляється, що мама радить купити оце плаття, бо воно біле. Свекруха – за сукню без шлейфа. (Бо шлейф робить вас вищою і стрункішою, а її син невисокого зросту). Бабуся рекомендує оте, де ліф розшитий перлинками і бісером, бо то гарна ручна робота. А вам взагалі подобається молочна сукня зі шлейфом, бо ви її ще давно запримітили на сайті весільного салону. Тато нервово помахує барсеткою, підганяючи всіх зробити нарешті вибір. А ви не хочете поспішати, бо це буває раз у житті. І це ще не все. Навіть якщо ви всі зійдетеся на одній думці, має ще прийти після роботи старша сестра (бо вона дуже стильна) і винести вердикт: за чи проти.

весільний шопінгПрацівники усіх весільних салонів в Івано-Франківську можуть підтвердити, що такі випадки, коли група підтримки доростає за кількістю персон до великої делегації, трапляються досить часто.

Часом у такій групі розгортається суперечка на тему: «У цій сукні їй було краще. Але самі дивіться». Зазвичай протягом примірки настрій нареченої падає до нуля, а то й заходить в мінуси. Хтось з групи візьме та й скаже, що в тій сукні не видно талії. А вона не планувала сьогодні почути, що та чи інша сукня їй не пасує. Їй до лиця всі сукні, адже дівчина – молода і гарна, просто вона вибирає найкращу. Дуже рідко буває, що всі смаки збігаються. Усім вгодити неможливо, тим більше, що «усіх» так багато. Розгублена і розчарована дівчинка не вибирає нічого, адже чиєюсь думкою треба знехтувати, а на чиюсь – пристати. А так хотілося від усього світу почути: «Ой, яка ти прекрасна у цій сукні».

То що ж робити?

Якщо ви бажаєте, щоб процес примірки приніс вам задоволення, не беріть з собою багато порадників! Запросіть на весільний шопінг одного-двох, кому ви довіряєте. Виберіть сукню, яка насамперед подобатиметься вам. Людина, котра вас любить, даючи поради, буде спиратися на ваші смаки і бажання, а не на свої власні. Не треба нікому догоджати у цій справі, треба слухати свого серця. А порадник скаже, як та сукня на вас лежить або який фасон вам більше до лиця.

весільний шопінг

Надавши можливість близьким людям стати вашим особистим дизайнером, ви запалюєте їх на творчість. А потім ті творчі думки важко зібрати і звести до вибору однієї сукні. Кожен член ради директорів матиме свою правду і пояснення, але це не те, чого ви очікували від процесу примірки. Ви хочете відчути себе нареченою і, звісно ж, вибрати весільну сукню.

Ось кілька загальних порад щодо вибору весільної сукні:

– Якщо ви маєте час, то можете самостійно оббігти весільні салони, приблизно визначитися з фасонами, які б хотіли приміряти. А потім прийти вдруге, уже з порадником. Це гарний варіант, якщо ви не хочете втомлювати інших «пішою пробіжкою» на короткі дистанції «з салону в салон».

– Не приміряйте весільну сукню заради розваги. Якщо ви точно впевнені, що плануєте придбати сукню у вересні наступного року (а за вікном лише листопад), то не дивуйтеся, чому консультант салону так раптово спохмурнів. Примірка весільного вбрання – це нелегка праця і для нареченої, і для продавця. До того ж у процесі приміряння білі і молочні сукні забруднюються. У цьому специфіка цього товару. Це не джинси, які ви приміряєте самостійно. Тут вам потрібно розправити нижні спідниці, зафіксувати корсет. Словом, шануйте працю інших. Цю ексклюзивну сукню, яку ви приміряли, хтось придбає, а в салоні з`являться нові колекції. Тож який сенс такої завчасної примірки? У деяких салонах за примірку потрібно платити.

– Записуйте, де і яка сукня вам сподобалася. Адже, оббігши двадцять салонів, примірявши багато суконь, ви можете забути, в якому з весільних магазинів вам пообіцяли пошити таку, як на картинці.

– Не дивуйтеся, коли ви покажете на сукню в каталозі, а в продажу її немає. Це нормально. Часто весільні салони працюють з колекціями, в яких  плаття не повторюються. Хтось викупив ту модель, хтось – іншу. І так, поки не реалізують всю колекцію. Але придбавши сукню з колекції, ви будете впевнені, що не зустрінете у парку ще шістьох наречених у такому ж вбранні, як у вас.  

весільний шопінг– Часом невгамовні наречені, пройшовши 48 салонів у своєму місті, вирішують продовжити шопінг у сусідніх містах в пошуках шедевру. Якщо ви любите подорожі, це ваше право. Та в принципі в іншому місті – ті самі бренди. І навряд чи ви зможете за один день у чужому місті відвідати всі салони. Ви побачите лише частинку асортименту. (Це не стосується тих, хто забронює на тиждень номер в  готелі спеціально для того, щоб відвідати всі салони).  І врахуйте, що вам доведеться їхати ще раз-два для примірки, припасування по фігурі. А це час і сили.

– Прислухайтеся до порад консультантів салону. Адже вони мають досвід, і їм не байдуже, яки ви виглядаєте. Це питання репутації. Вони – ваші порадники і союзники, певною мірою – естети весільного одягу. Іноді їм достатньо погляду, щоб оцінити вашу фігуру і запропонувати найкращий фасон.

А взагалі, процес приміряння весільної сукні – це чудова авантюрна пригода, яка трапляється вперше і востаннє. Передбачивши усі «підводні рифи» цього процесу, ви можете перетворити весільний шопінг на цілковите задоволення. Успіху вам!

Евеліна Ковальчук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст