Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

ВАЛЕНТИНА ТАРАСЮК: "Наповніть оселю любов'ю і теплом вашого серця"

Дата публікації: 25.06.2011   Кількість переглядів: 39355

tonus1 Як ви починали свій бізнес?

В 1991 році мене було звільнено з проектного інституту через скорочення штату. Я пішла працювати в інформаційну довідку міста. Це був гарний досвід, завдяки якому я вивчила наше місто: розташування вулиць, підприємств, навчальних закладів тощо. Коли нашу фірму, якій ми підпорядковувались, почали ліквідовувати, я і директор нашої служби організували інформаційну фірму «Валерія». А починаючи з 1992 року, коли розпочалась приватизація державного житлового фонду, ми почали надавати послуги з купівлі, продажу та оренди житла.

Скільки ви на ринку?

Вже 20 років. Після «Валерії» ми з чоловіком організували агенцію нерухомості «Тонус», яка працює донині.

Чи може молодь придбати житло?

 Звичайно, може. Наприкінці 2010 р. та на початку 2011р. відновили кредитування житла наступні банки: «Індекс», «Універсал», «Ерсте», «ОТП». Відсоткові ставки поступово знижуються. На сьогодні вони становлять від 16,5% до 24%. Це залежить від початкового внеску,терміну кредиту, фіксованої ставки чи плаваючої, на придбання нерухомості чи на її  ремонт.

Чи є соціальне житло?

Такий закон є, але він не підтверджений ані коштами, ані фондом.  У 2010 році Уряд ухвалив рішення виділити з державного бюджету 70 млн. грн. на пряме кредитування житла для молодих сімей, яке в 2009 році зовсім не фінансувалося . Також виділено з державного бюджету 117 млн. грн на часткову компенсацію відсоткової ставки комерційних банків за договорами, які молоді сім'ї уклали в 2005 - 2008 роках. Незважаючи на те, що ця сума порівняно з минулим роком вища на 40%, її недостатньо, щоб покрити заборгованість за зобов'язаннями, які виникли  2009 року. Але ці рішення виконуються з великим запізненням. На сьогодні отримати соціальне житло можуть тільки пільгові категорїї населення.

Ваші поради молодій сім'ї при виборі житла?

Зазвичай молодь дивиться на район, наявність школи, садочка, вік будинку, планування. Я би хотіла ще звернути увагу на вигляд із вікна вашого помешкання, щоби ваш погляд не впирався в стіну іншого будинку чи у смітник. Квартира має бути наповнена світлом, сонцем. Молодь любить простір у квартирі, але для цього не обов'язково мати великі площі. Підходьте творчо до облаштування вашої оселі, а головне - наповніть її любов'ю, теплом вашого серця та радісними дитячими голосами.tonus2 

admin

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст