Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Декор оселі як стан душі і розуму

Дата публікації: 01.07.2009   Кількість переглядів: 28279

Якщо ви наречені, то сьогодні ваше життя переповнене приємними турботами про майбутнє весілля. А після одруження вас обов`язково хвилюватиме питання: як обладнати сімейне гніздечко, щоб всім було затишно і комфортно?  Ваша житлова площа – це  місце приємної домашньої метушні. Тому тут повинно бути комфортно. У вашому домі ви будете виховувати дітей, тому він має бути світлим і просторим. У вашій оселі будуть зароджуватись теплі сімейні стосунки, ідеї, що переростуть у великі плани, натхнення, яке стане рушійною силою для великих звершень. Тому дім повинен бути гарним. Гарним, у першу чергу, для вас…

Cьогодні інтер`єр – це не тільки стіни, меблі, двері тощо. Інтер`єр нашого дому надзвичайно промовистий, він розповідає про наші звички і душевні поривання. Ми всі бажаємо жити в оточенні гарних речей. Зізнаймося: нам буде дуже приємно, коли гості, зайшовши до нашої квартири, вигукнуть:«Як у вас гарно!» Саме так вигукнула і я, завітавши до декор-центру «Віжен».
Декор-центр «Віжен» одна з перших компаній, яка задає модні тенденції у декоруванні житлового простору, впроваджує використання нових матеріалів. Майстри і дизайнери центру навчаються в Італії, постійно підвищують кваліфікацію, адже вони – носії доброї репутації фірми.
Оскільки наші читачі, в основному, молоді люди, які тільки почали замислюватись над «спільною» домівкою, ми попросили колектив декор-центру розробити пропозиції відповідно до гаманця: туго набитого купюрами і не дуже.

1. Отже, якщо ви цінуєте продуманість до дрібниць, акуратність робіт і дотримання стилю в ремонті, а ще  добре забезпечені матеріально, то ви можете замовити «ремонт під ключ». Тільки уявіть: ви затверджуєте макет ремонту, розробленого на комп`ютері, віддаєте ключі від свого дому професіоналам і їдете відпочивати, скажімо, на Гаваї. Звідти спостерігаєте за процесом ремонту за допомогою Інтернету, тому що працівники фірми регулярно звітуються перед вами за допомогою фотографій вашої оселі. Скориставшись послугами дизайнера, ви зекономите на витратах матеріалів (досвідчений дизайнер максимально точно прорахує, скільки чого треба). Повернувшись додому, радієте, що оминули весь процес облаштування житла і насолоджуєтесь красою власного дому.

2. Якщо ви маєте час і наснагу для ремонту, декорування вашої оселі і вважаєте, що фраза «сам собі дизайнер»  це про вас, то ви можете придбати найновіші матеріали, ще й отримати консультацію професіоналів про матеріали і як ними користуватись. Важливо мати інформацію про декор, яким прикрашаєте, чи виготовлений він з екологічно чистої сировини. Адже якщо він шкідливий, то краще нічим не оздоблювати. До речі, піде мова про народження дітей і питання  «де купувати матеріали?» стоятиме ще гостріше.

3. Якщо ваш бюджет поки що невеличкий – це не  причина, для повної відмови від декорування рідних стін. Бажання прикрасити будь-що – це не тільки стан гаманця, це стан душі і розуму. Можна придбати стильні красиві акценти, які б ловили погляд кожного, хто зайде до кімнати. Водночас ці елементи(арки, колони, полички)  і відволікатимуть увагу від не ідеально рівної стіни. Словом, більше коштів – більше акцентів. Декорування можна «розтягнути» в часі, основне, щоб був задум.
Вітраж чи розпис, грецькі колони чи елегантна французька класика, англійський аристократизм чи китайський мінімалізм - вирішувати вам. Нехай буде затишно у вашому гарному домі!
Ви можете зайти на сайт і подивитись сотні дизайнерських рішень спальних кімнат, віталень, кухонь, передпокоїв:

www.Vizhen.com.ua

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст
 
Обласний драматичний театр - Івано-Франківськ Рейтинг@Mail.ru каталог сайтів