Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

CHERCHEZ LA FEMME! Простір для творчості…

Дата публікації: 15.01.2016   Кількість переглядів: 26108

Попелюшка і Принц одружилися. Вона дивилася на нього закоханими очами, він, безперечно, був її героєм. І тут наша улюблена казка закінчилася, і ми не знаємо, як вони жили далі. Але в нас є наші сім`ї, родини близьких і друзів. І різні-різні сценарії. Cherchez la femme! Шукайте жінку. Під цим кутом ми розглянемо питання, чому одні чоловіки успішні, а інші – невдахи.

Один і той же чоловік може відрізнятися кардинальним чином залежно від того, хто з ним поруч. Чому так? Тому що сила жінки величезна. І вплив її на чоловіка безмежний. Фактично, жінка «робить» чоловіка. Вона розкриває в нім якісь риси, а якісь – нейтралізує. Найчастіше діє вона неусвідомлено. Використовуючи родові сценарії і досвід своєї сім’ї. Якщо тато був успішним, то вона неусвідомлено допоможе досягти чоловікові успіху (у неї така картинка перед очима). А якщо батько був невдахою або багато пив – її неусвідомлена картина вестиме сім’ю до краху.

Проблема в тому, що жінки не розуміють своєї сили і не приділяють уваги своїм думкам і вчинкам. Не усвідомлюють своєї сили і можливостей свого впливу на чоловіка.

Насправді ж дружина сильно впливає на характер чоловіка і його вчинки.

Як дружина думає про чоловіка, таким він і стає. Якщо жінка вірить у чоловіка – він росте. Бачить в нім тільки недоліки – вони примножуються з кожним днем. І тоді навіть той чоловік, в якого є величезний потенціал бути хорошим, стає невдахою.

Якщо дружина бачить в чоловікові хороші риси і робить на них акцент – вони починають рости і примножуватися. Навіть якщо для цього немає ніяких підстав. Навіть якщо він не мав бути відповідальним, він таким стає.

Якщо дружина довіряє чоловікові – йому довіряють інші люди.

Якщо дружина щиро служить своєму чоловікові – він з величезним задоволенням візьме її під свій захист. Про неї піклуватиметься і оберігатиме від всього.

Якщо дружина відкриває чоловікові серце, він стає щедрим. Він починає сам шукати приводу, щоб порадувати її і зробити ще щасливішою. Якщо дружина скупа серцем, не бажає служити чоловікові, обігрівати його любов’ю і умиротворяти, він шукає для себе розраду в алкоголі. Якщо дружина з розумінням ставитиметься до темпераменту чоловіка і намагатиметься його задовольнити, чоловік заради неї зрушить гори. Для цього треба навчитися бачити якості свого чоловіка, а не міряти його своїми стереотипами.

Якщо дружина не поважає свого чоловіка, його ніхто не поважає. Ні рідні, ні друзі, ні колеги.

Якщо дружина не довіряє своєму чоловікові і не відкриває йому серце – йому ніхто не довірятиме. Навіть якщо він повністю гідний такої довіри, все одно в нім постійно сумніватимуться усі навколо. І яке вже тут підвищення або нові перспективи!

Якщо дружина вічно всім невдоволена, то в сім’ї усі стають такими ж незадоволеними. Усім і квартира не та, і вечеря не та, і одяг, і відпочинок. І навіть батьки здаватимуться абсолютно не такими, як належить.

Якщо дружина вважає, що можна було б трохи кращого чоловіка знайти, це перший крок до чоловічої зради.

Якщо дружина не дозволяє чоловікові займатися чоловічими справами – спілкуванням з друзями, риболовлею, гаражами й іншою, на жіночу думку, нісенітницею, чоловік шукатиме відпочинку деінде – в алкоголі, комп’ютерних іграх, палінні тощо.

Якщо жінка не відкриває чоловікові серце, він стає жадібним. І тоді в нього і зимою снігу не випросиш, не те що квіти на 8 Березня. У той момент, коли жінка перекриває чоловікові доступ до свого серця, він закриває для неї доступ до свого гаманця.

Якщо дружина занадто самостійна – все сама і нікого не треба, то чоловік стає безвідповідальним. Навіть якщо до цього він цілком добре відповідав не лише за себе, він немов втрачає цю навичку, розслабляється і зростається з диваном.

Якщо дружина образлива, то чоловік буде гнівливий. Гнів по-різному проявляється в наших тілах.

Якщо дружина чоловіка не слухається, постійно сперечається і норовлива, то чоловік перестане бути впевненим в собі.

Якщо дружина регулярно здійснює насильство над чоловіком, наприклад, кричить на нього, ображає і так далі, то чоловікові залишаються два варіанти. Або він стає покірним підкаблучником із повністю зламаною волею і чоловічим его. Або він теж починає здійснювати насильство над дружиною – найчастіше у фізичному плані. Він стає безвідповідальним і меланхолійним, слабким і «ніяким». Якщо жінка занадто активна в зовнішній діяльності, чоловік стає пасивним придатком до телевізора. Хоча раніше міг бути цілком успішним бізнесменом.

Партнера дає нам Бог. Інакше як би ми зустрілися і полюбили одне одного? Як би ми знайшли одне одного в натовпі? І якщо Бог дав вам такого чоловіка, значить, саме такого ви і заслужили. А ось навіщо і чому – про це вже варто подумати. І що з цим робити далі – це вже ваш вибір і ваш простір для творчості!

Евеліна Ковальчук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст