Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

ДИЗАЙН ІНТЕР`ЄРУ: гарне життя в стінах гарного будинку

Дата публікації: 03.07.2010   Кількість переглядів: 40312

Ви придбали житло чи офіс або ж хочете зробити «гідний» ремонт, який не набридне вам через місяць. Ви довго роздумуєте над тим, звернутися до фахівця – дизайнера інтер`єру чи,  може, зробити все самому. Але спершу розберемося, для чого потрібен дизайнер інтер`єру.

Сам собі режисер – не завжди виправдана річ

дизайн інтерєруБезумовно, ви довіряєте власному смаку. Але чи достатньо глибоко ви розумієтесь на стилях або чи можете намалювати макет відремонтованої кімнати і побачити, чи пасують венеціанська штукатурка і багети до приміщення з низькою стелею? Якщо так, то ви і справді сам собі дизайнер. Але буває, що деякі люди просто не мають стільки часу, щоб керувати ремонтним процесом. Дизайнер розмалює і прорахує усе до дрібниць – відтінки (які потрібно колорувати), декор, кількість матеріалу, і ви зможете внести корективи ще до початку ремонту. Наступне його завдання – усе втілити в дійсність. Чи доводилося вам чути від друзів, які щойно зробили ремонт, такі слова: «Мало бути трохи по-іншому, але не вийшло». Або: «Тоді не домалювали, і до сьогодні не зробилося». У ремонті як ніде інде працює вислів: «Хотілося, як краще, а вийшло, як завжди». Тому дизайнер зобов`язаний зробити так, «щоб вийшло, як хотілося!».

Гарний, стильний дизайн – економічно вигідний

дизайн інтерєруПо-перше, фахівець прорахує майже точну кількість матеріалу, отже – не буде відходів і залишків, що вже економить кошти. До того ж така людина знає все про новинки, які пропонують на ринку будівельних матеріалів, отже, підкаже, в яких магазинах ціна відповідає якості продукту. Можна взяти дешевше деякий матеріал і компенсувати різницею вартість послуг дизайнера інтер`єру. Врешті-решт, наявність авторського дизайну у квартирі піднімає її  вартість на 20-25%.  Чим більший досвід і вищий рівень майстерності дизайнера, який взявся за вашу квартиру, тим дорожче її потім можна продати. В Україні самі  дизайнерські проекти коштують недорого. Тільки дизайнери зі світовим ім`ям високо цінять свої проекти.

Теорія і практика

дизайн інтерєруІдея особливого ремонту може розбитися об відсутність відповідних будівельних матеріалів. Звичайно, досвідчений дизайнер чудово розбирається в пропозиції ринку будівельних матеріалів і ще на стадії опрацювання проекту запропонує доступні рішення дизайнерських задумів. Інакше замовляти стільницю з коштовного бразильського мармуру доведеться на батьківщині каменя, що підіймає ціну проекту в багато разів.
Після декількох обвалів будинків з вини власників квартир відповідні органи почали пильно стежити за переплануванням квартир. Практично всі роботи з перевлаштування житла сьогодні заборонені ñ що вже говорити про знос стін або перенесення газових труб.

Аматори і професіонали

Останнім часом дуже багато творчих людей називають себе дизайнерами. Але ніщо так переконливо не звучить, як слова «практика» і «досвід». Ремонт – дуже відповідальна річ, тож не варто віддавати свою оселю в руки аматорам. Тільки справжній фахівець розуміє технічні можливості квартири, розбирається в плані забудови, вмісті шкідливих хімічних речовин в тих чи інших будівельних матеріалах. 
Для комфортного життя в стінах власного красивого будинку треба добре попрацювати. І якщо ви можете перекласти цю працю на плечі інших людей – професіоналів, то процес ремонту вашої оселі чи комерційного приміщення стане для вас святом, а не тягарем.

(редакція журналу висловлює подяку ПП Дизайн-студії «Дім» за допомогу в підготовці матеріалу

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст