Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Оформлення бенкетного залу ВАЖЛИВІ АКЦЕНТИ

Дата публікації: 25.03.2011   Кількість переглядів: 142410

oformlennya1 Яким би гарним не був бенкетний зал, він потребує саме весільного декору. Весільна стилістика передбачає, перш за все,  використання білого кольору: чохли на стільці, арка-фон для наречених, скатертини тощо. Відповідно  інтер'єр ресторану, який зазвичай виконаний в темних тонах (бо так практично!), перетворюється на патетично білий, вишуканий і світлий, а значить - святковий.  Особливу весільну атмосферу створюють композиції з живих квітів. Розглянемо основні елементи оформлення залу.

 

Що таке арка­фон для наречених?

Арка - це спеціальна конструкція, на яку закріплюють тканини. Її встановлюють безпосередньо перед початком бенкету, а після весілля  розбирають. Зазвичай основна фонова тканина - біла, а ламбрекени, банти, квіти підбирають відповідно до кольористики оформлення весілля. Арку-фон встановлюють у комплекті  зі столом наречених. Перед молодятами на стіл ставлять великий букет, а низ столу оформляють драпірованими тканинами, які називають спідницями. Останнім часом популярні арки-фони з підсвітками. Такий ефект створюють гірлянди, закріплені до арки.

oformlennya2 Арка для вітань

Арка для вітань - це конструкція над невеличким столиком, за яким стоять молодята, приймаючи гостей.  Зазвичай такий столик ставлять перед входом в бенкетний зал. Гості одне за одним дарують молодятам подарунки і виходять, щоб зайняти місце за весільним гостинним столом. Арки для вітань, як і арки-фони, можуть бути різної форми (прямокутні, напівкруглі, у формі серця), оформленні бантами, живими або штучними квітами. На столику під аркою для вітань молодята ставлять скриньку для конвертів, які дарують гості.

Оформлення стільців

Часто оформлення стільців разом з аркою-фоном «грають першу скрипку» у весільному декорі. Саме світлі ряди стільців, підв'язаних гарним бантом, створюють вишукану і легку атмосферу. Повірте, гостям приємно сідати на стілець, який обтягнутий білосніжною тканиною. Це створює враження багатства і стерильності. Після кожного весілля чохли перуть і прасують.

Оформлення колон

Оскільки приміщення для весілля зазвичай великі й просторі, то їхню стелю підпирають конструкції - колони посеред залу. Часто в бенкетному залі вони займають центральну частину, тож «впадають у вічі». Тому на них також слід звернути увагу, прикрасивши легкими тканинами, квітами або повітряними кульками.

Оформлення входу в бенкетний зал

Ще з давніх часів було прийнято декорувати браму гілочками хвої і квітами. Така традиція має практичний характер: щоб гості бачили, куди заходити, де будуть святкувати весілля. Сьогодні це також актуально. Вхід, двері декорують повітряними кульками, квітами, бантами, тканинами. Якщо біля входу є поруччя, то їх декорують також.

oformlennya4 Весільна флористика

Особливу атмосферу вишуканості і гармонії створюють квіти у високих вазах на столах для гостей. Чому у високих? Висота вази повинна бути вищою рівня очей, щоб гості могли вільно спілкуватися і ловити погляди, сидячи одне навпроти одного. Це дуже важливо. Або зовсім низькі, або однозначно високі. Професіонали-декоратори  про це знають.

Весілля - це квіти... Квіти на столах для гостей, квіти на столі наречених, квіти на арці для вітань, букет нареченої, бутоньєрка нареченого тощо... Квіти всюди. Без них весілля не буває. Вам залишається тільки обирати, якими вони будуть: троянди чи орхідеї, ромашки, гладіолуси, гортензії. Якщо вам нелегко визначитись самостійно зі стилістикою оформлення весілля, зверніться до дизайнерів. Погортавши каталоги робіт, ви оберете те, що вам до душі. Зверніть увагу, чи справді на фото роботи цього майстра.

 

Ми, дизайнери агенції «Життя прекрасне», маємо сім років досвіду оформлення залів. Відповідно ми добре знаємо про особливості побудови приміщень, кольорову гаму і технічні можливості для застосування тієї чи іншої декорації. У нас є каталог робіт і бажання вам догодити, любі наречені. Ми чекаємо на вас!

 

Неля Романовська

Коментарі
Violette

Из всех видов флористики свадебное оформление мне нравится больше всего (я в свое время оканчивала курсы флористики Такка Шантрье), а сейчас делаю цветочные композиции по разным случаям, чаще всего радую друзей на праздники.

23.10.2012

Ім'я  
E-Mail
Текст